Skontaktuj się z nami

underwood
[ Firma Underwood ]

Poznaj nas

UNDERWOOD Meble Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji wysokiej jakości ekskluzywnych mebli na wymiar, stworzonych zgodnie z indywidualnym projektem klienta. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy zapewniają nie tylko precyzyjne zrealizowanie projektu, ale też wsparcie na etapie projektowania – klientom proponujemy bowiem usługi na najwyższym poziomie z zakresu aranżacji i projektowania wnętrz mieszkalnych, biurowych oraz komercyjnych.

To, czym wyróżnia się UNDERWOOD to przede wszystkim precyzja wykonania, niezawodność, indywidualne podejście do klienta i do każdego realizowanego projektu. Chętnie współpracujemy z klientami indywidualnymi, aczkolwiek swoje usługi świadczymy również na rzecz klientów instytucjonalnych – realizujemy zamówienia od firm inwestujących w wykonywanie biurowców, instytucji czy restauracji.

Działalność firmy Underwood odbywa się głównie na terenie Wielkopolski, aczkolwiek pojedyncze zamówienia wykonujemy również na terenie innych województw, a nawet poza granicami Polski – na terenie krajów europejskich. Stale rozwijamy jednak swoją działalność i dokładamy wszelkich starań, by w przyszłości nasze przedsiębiorstwo mogło zaoferować swoje wsparcie również Klientom z innych części Polski.

 
[ firma underwood]

Co warto wiedzieć o naszej działalności?

Firma Underwood współpracuje głównie z klientami ceniącymi wysoki standard, funkcjonalne rozwiązania, niebanalny styl, nowoczesny design i oczywiście możliwość indywidualizacji zamówień. Stale poprawiająca się sytuacja finansowa Polaków sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na inwestycję w ekskluzywne meble, dostosowane do ich własnych potrzeb i warunków zabudowy. To właśnie z tą myślą rozpoczynaliśmy swoją działalność.

Wizją Underwood jest tworzenie profesjonalnych wnętrz dla wymagających użytkowników, dla których jakość i nowoczesny design stanowią priorytet. Co jest istotne – nie poprzestajemy na laurach. Zyskaliśmy już szerokie grono zadowolonych klientów, jednak stale doskonalimy swoją ofertę i dopasowujemy ją do nowoczesnych technologii, ale też zmieniających się oczekiwań klientów. Zmiany te dotyczą nie tylko poziomu obsługi, ale przede wszystkim produkcji mebli. Jesteśmy przekonani, że tylko tak możemy stworzyć wspólnie wnętrza, idealnie odzwierciedlające oczekiwania zamawiających.

Wszystko to przekłada się na misję Underwood – wsłuchiwanie się w potrzeby klientów i świadczenie usług na najwyższym poziomie. Wszystko to jest możliwe dzięki zastosowaniu nieszablonowych rozwiązań i postawienia na precyzyjne wykonanie projektów. Aby klienci mogli możliwie jak najszybciej korzystać z dostarczonych im rozwiązań, dbamy również o kompleksowość w zakresie obsługi zamówienia – każdorazowo zapewniamy indywidualne podejście do realizacji projektu, dopasowując zakres usług do wymagań zamawiającego.

W codziennej pracy kierujemy się hasłem „Wnętrza bez ograniczeń”, które idealnie określa nasze podejście do rodzaju i jakości oferowanych usług. Hasło to potwierdza bowiem najwyższy standard działalności firmy, a tym samym fakt, że klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie. Wszystko to jest możliwe dzięki nawiązaniu licznych kooperacji z różnymi podwykonawcami i światowymi dystrybutorami materiałów i systemów meblowych.

[ +]
Zaufało nam
[ +]
lat doświadczenia
[ +]
Wykonanych realizacji
[ filozofia firmy ]

Cechuje nas

Underwood specjalizuje się w obróbce większości materiałów meblarskich. Daje to nam nie tylko ogromną przewagę nad konkurencją, ale przede wszystkim pozwala zapewnić naszym klientom rozwiązania idealnie dopasowane do ich potrzeb. Dbamy nie tylko o zastosowanie wysokiej jakości materiałów, komponentów i systemów meblowych, ale też o precyzyjne wykonanie zamówień.

DBAŁOŚĆ O JAKOŚĆ PRODUKTU

Stosujemy innowacyjne i nieszablonowe rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów. Innowacyjność, jaką oferujemy, to nie tylko nowoczesne pod względem technologicznym systemy do mebli na wymiar, ale przede wszystkim szereg autorskich rozwiązań i połączeń, które pozwalają uzyskać oryginalny design, a przy tym maksymalną funkcjonalność.

INNOWACYJNOŚĆ

Doświadczenie, wiedza i umiejętności naszych specjalistów są nieocenione w tworzeniu nowatorskich wzorów mebli na wymiar. Naszym celem jest tworzenie eleganckich, niepowtarzalnych, a przy tym precyzyjnie wykończonych wnętrz, dopasowanych idealnie do potrzeb użytkowników. Niebanalne pomysły i niecodzienne rozwiązania doceniają klienci stawiający na wysoki standard usług i nowoczesny design.

NOWATORSKIE WZORNICTWO