Skontaktuj się z nami

underwood
[ Firma Underwood ]

Poznaj nas

UNDERWOOD Meble Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji wysokiej jakości ekskluzywnych mebli na wymiar, stworzonych zgodnie z indywidualnym projektem klienta. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy zapewniają nie tylko precyzyjne zrealizowanie projektu, ale też wsparcie na etapie projektowania – klientom proponujemy bowiem usługi na najwyższym poziomie z zakresu aranżacji i projektowania wnętrz mieszkalnych, biurowych oraz komercyjnych.

To, czym wyróżnia się UNDERWOOD to przede wszystkim precyzja wykonania, niezawodność, indywidualne podejście do klienta i do każdego realizowanego projektu. Chętnie współpracujemy z klientami indywidualnymi, aczkolwiek swoje usługi świadczymy również na rzecz klientów instytucjonalnych – realizujemy zamówienia od firm inwestujących w wykonywanie biurowców, instytucji czy restauracji.

Działalność firmy Underwood odbywa się głównie na terenie Wielkopolski, aczkolwiek pojedyncze zamówienia wykonujemy również na terenie innych województw, a nawet poza granicami Polski – na terenie krajów europejskich. Stale rozwijamy jednak swoją działalność i dokładamy wszelkich starań, by w przyszłości nasze przedsiębiorstwo mogło zaoferować swoje wsparcie również Klientom z innych części Polski.

 
[ firma underwood]

Co warto wiedzieć o naszej działalności?

Firma Underwood współpracuje głównie z klientami ceniącymi wysoki standard, funkcjonalne rozwiązania, niebanalny styl, nowoczesny design i oczywiście możliwość indywidualizacji zamówień. Stale poprawiająca się sytuacja finansowa Polaków sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na inwestycję w ekskluzywne meble, dostosowane do ich własnych potrzeb i warunków zabudowy. To właśnie z tą myślą rozpoczynaliśmy swoją działalność.

Wizją Underwood jest tworzenie profesjonalnych wnętrz dla wymagających użytkowników, dla których jakość i nowoczesny design stanowią priorytet. Co jest istotne – nie poprzestajemy na laurach. Zyskaliśmy już szerokie grono zadowolonych klientów, jednak stale doskonalimy swoją ofertę i dopasowujemy ją do nowoczesnych technologii, ale też zmieniających się oczekiwań klientów. Zmiany te dotyczą nie tylko poziomu obsługi, ale przede wszystkim produkcji mebli. Jesteśmy przekonani, że tylko tak możemy stworzyć wspólnie wnętrza, idealnie odzwierciedlające oczekiwania zamawiających.

Wszystko to przekłada się na misję Underwood – wsłuchiwanie się w potrzeby klientów i świadczenie usług na najwyższym poziomie. Wszystko to jest możliwe dzięki zastosowaniu nieszablonowych rozwiązań i postawienia na precyzyjne wykonanie projektów. Aby klienci mogli możliwie jak najszybciej korzystać z dostarczonych im rozwiązań, dbamy również o kompleksowość w zakresie obsługi zamówienia – każdorazowo zapewniamy indywidualne podejście do realizacji projektu, dopasowując zakres usług do wymagań zamawiającego.

W codziennej pracy kierujemy się hasłem „Wnętrza bez ograniczeń”, które idealnie określa nasze podejście do rodzaju i jakości oferowanych usług. Hasło to potwierdza bowiem najwyższy standard działalności firmy, a tym samym fakt, że klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie. Wszystko to jest możliwe dzięki nawiązaniu licznych kooperacji z różnymi podwykonawcami i światowymi dystrybutorami materiałów i systemów meblowych.

[ firma underwood]

Proces obsługi klienta

Proces obsługi klienta w naszej firmie wymaga dużej uwagi i indywidualnego podejścia do klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom meble, które spełniają ich potrzeby i oczekiwania. Poniżej przedstawiamy opis typowego procesu obsługi klienta: 

 • 01
  Kontakt
 • 02
  Spotkanie
 • 03
  Wycena
 • 06
  Umowa
 • 04
  Pomiar
 • 05
  Projekt techniczny
 • 07
  Produkcja
 • 08
  Montaż
 • 09
  Odbiór
 • 10
  Obsługa posprzedażowa
Klient nawiązuje kontakt z firmą, zazwyczaj przez telefon, e-mail lub formularz kontaktowy na stronie internetowej. W trakcie pierwszego kontaktu klient może uzyskać podstawowe informacje dotyczące oferty i usług firmy oraz umówić się na spotkanie.
Po ustaleniu wstępnych szczegółów, firma umawia się z klientem na spotkanie. Może to być spotkanie w biurze firmy, u klienta lub w innym ustalonym miejscu. W trakcie spotkania omawiane są szczegóły dostarczonego projektu, doprecyzowane jest jakie meble mają być wykonane, jakie mają być użyte materiały, systemy oraz akcesoria. W czasie spotkania u klienta przedstawiciele firmy mają możliwość zobaczyć przestrzeń, do której zostaną dostarczone meble oraz zebrać wstępne pomiary.
Na podstawie uzgodnionych szczegółów lub dostarczonego projektu pracownik firmy przygotowuje szczegółową ofertę wraz z kosztorysem. W wycenie wyszczególnione są wszystkie niezbędne materiały, systemy i akcesoria konieczne do wykonania zabudów.
Na podstawie zaakceptowanej wyceny klient i firma podpisują umowę. Umowa określa szczegóły projektu, koszty, termin wykonania i warunki płatności.
Po podpisaniu umowy następuje pomiar pomieszczeń, w których meble mają zostać zamontowane. Na tej podstawie zostają ustalone dokładne wymiary mebli oraz ustalane jest rozmieszczenie gniazdek elektrycznych, przyłączy, podłączeń wod-kan.
Na podstawie pomiarów oraz ustaleń z klientem technolog firmy tworzy projekt techniczny, który będzie podstawą do wykonania mebli.
Po podpisaniu umowy rozpoczyna się proces produkcji. W trakcie produkcji pracownicy firmy wykonują meble zgodnie z projektem technicznym i ustaleniami z klientem.
Po zakończeniu produkcji meble są transportowane do miejsca montażu. Tam pracownicy firmy dokonują montażu mebli.
Po zakończeniu montażu, firma umawia się z klientem na odbiór mebli. W trakcie odbioru specjalista firmy przeprowadza ostateczną kontrolę, aby upewnić się, że meble są zgodne z oczekiwaniami klienta. Następnie przeprowadzane są ostateczne poprawki.
Po odbiorze realizacji firma zapewnia obsługę posprzedażową. W razie potrzeby firma dokonuje napraw mebli w ramach reklamacji oraz udziela porad dotyczących pielęgnacji materiałów.
[ +]
Zaufało nam
[ +]
lat doświadczenia
[ +]
Wykonanych realizacji
[ filozofia firmy ]

Cechuje nas

Underwood specjalizuje się w obróbce większości materiałów meblarskich. Daje to nam nie tylko ogromną przewagę nad konkurencją, ale przede wszystkim pozwala zapewnić naszym klientom rozwiązania idealnie dopasowane do ich potrzeb. Dbamy nie tylko o zastosowanie wysokiej jakości materiałów, komponentów i systemów meblowych, ale też o precyzyjne wykonanie zamówień.

DBAŁOŚĆ O JAKOŚĆ PRODUKTU

Stosujemy innowacyjne i nieszablonowe rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów. Innowacyjność, jaką oferujemy, to nie tylko nowoczesne pod względem technologicznym systemy do mebli na wymiar, ale przede wszystkim szereg autorskich rozwiązań i połączeń, które pozwalają uzyskać oryginalny design, a przy tym maksymalną funkcjonalność.

INNOWACYJNOŚĆ

Doświadczenie, wiedza i umiejętności naszych specjalistów są nieocenione w tworzeniu nowatorskich wzorów mebli na wymiar. Naszym celem jest tworzenie eleganckich, niepowtarzalnych, a przy tym precyzyjnie wykończonych wnętrz, dopasowanych idealnie do potrzeb użytkowników. Niebanalne pomysły i niecodzienne rozwiązania doceniają klienci stawiający na wysoki standard usług i nowoczesny design.

NOWATORSKIE WZORNICTWO