Skontaktuj się z nami

Producent mebli na wymiar Underwood chętnie współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i inwestorami. Realizujemy zamówienia na rzecz firm inwestujących w wykonanie biurowców, różnego rodzaju instytucji, restauracji i innych obiektów użyteczności publicznej. Uwielbiamy współpracę z osobami ceniącymi precyzyjne wykonanie, niezawodność i indywidualne podejście do klienta.

Działalność Underwood odbywa się głównie na terenie województwa wielkopolskiego. Pojedyncze zamówienia realizujemy jednak na terenie innych województw, a nawet poza granicami kraju – w granicach terenów krajów Unii Europejskiej. Dokładamy jednak wszelkich starań, by swoją działalność poszerzyć na teren całej Polski – chcemy bowiem wszystkim Klientom zapewnić dostęp do ekskluzywnych, wysokiej jakości mebli.

Współpraca z nami to nie tylko realizacja zamówień, ale także wsparcie w kwestiach związanych z projektowaniem i aranżacją wnętrz. Nasi doświadczeni fachowcy są gotowi służyć radą i pomocą na każdym etapie procesu, aby ostateczny efekt spełnił oczekiwania klienta.

Jeśli cenisz wysoki standard wykonania, funkcjonalne rozwiązania, niebanalny styl i nowoczesny design to z naszą pomocą możesz zrealizować zamówienia na indywidualnie wykonane meble do każdego pomieszczenia! Wsłuchujemy się w potrzeby klientów – a to jest klucz do stworzenia idealnych zabudów!

[ underwood producent mebli ]

Zapraszamy do współpracy

Inwestorów

Budujesz dom, mieszkanie, restaurację czy inny obiekt, do którego potrzebujesz idealnie dopasowanych mebli? Skontaktuj się z nami!

Architektów i projektantów

Masz głowę pełną niebanalnych pomysłów? Chcesz być częścią powstawania niepowtarzalnych i wyjątkowych mebli na zamówienie od Underwood? Czekamy na Ciebie!

Technologów i konstruktorów

W procesie powstawania mebli na zamówienie od Underwood ważną rolę odgrywają również technolodzy i konstruktorzy. Chętnie nawiążemy współpracę z doświadczonymi i wykwalifikowanymi specjalistami.

Stolarzy

Precyzyjne wykonanie mebli to Twoja specjalność? Dla nas najważniejsza jest jakość – jeśli dla Ciebie jako stolarza również – zgłoś się do nas i dołącz do naszego zespołu!

Wspierają nas: